הכנות להפעלה
הכנות להפעלה

הכנות להפעלה

החיישן ZS300 הוא התקן אלחוטי המופעל באמצעות Bluetooth שנועד לנטר מוצרים רגישים לטמפרטורה במהלך המשלוח והאחסון. עם טביעת הרגל הקטנה שלו, ZS300 משתלב בנוחות בתוך סוגים רבים של אריזות מוצרים, מכלים וציוד שבו הוא עוקב אחר הטמפרטורה לפי פרמטרים שתוכל להגדיר לפי הצרכים הספציפיים שלך.
חיישן ZS300 מתעד את טמפרטורת הסביבה במרווחי זמן קבועים ומאחסן את המידע בזיכרון שלו. ZS300 עוצב כהתקן הניתן לשימוש חוזר לאורך 12 החודשים של חיי הסוללה שלו, אך יכול גם להיות בשימוש באופן חד פעמי. הסוללה בחיישן אינה ניתנת להחלפה. בשימוש בחיישן עם מוצרים נלווים שעוצבו במיוחד המשתמשים יכולים להפיק תועלת מפתרון גמיש לניטור טמפרטורות המותאם לתרחישי שימוש רבים, מצרכים של כמות קטנה ועד לכמות גדולה מאוד של מוצרים. עם פתרון זה, תוכל לעקוב אחר מידע קריטי בנוגע לטמפרטורה באופן אלחוטי וללא צורך לפתוח אף מכל.
החיישן פועל בשילוב עם ZB200 Bridge, שבדרך כלל ממוקם במיקום מרכזי במתקן אחסון או משלוח. ה-Bridge אוסף נתונים באופן אוטומטי באמצעות Bluetooth כאשר הוא מזהה חיישנים בטווח קליטה אלחוטי. לאחר מכן, הנתונים מועברים אל Zebra Savanna Cloud, שם ניתן לגשת אליהם ולנתח אותם באופן מקוון; לדוגמה, טמפרטורה, מיקום ואירועי מפתח אחרים.
בנוסף, על-ידי הטמעת Sensor Discovery Service ל-Android ‏(ZSFinder), מכשיר נייד יכול לשמש כ-Bridge נייד להעלאת הנתונים ל-Zebra Savanna Cloud. בכל מקרה של העלאה דרך Bridge או מכשיר נייד, הפתרון יוכל לספק התראות כמעט בזמן אמת על כל סטייה מהטמפרטורה.
הליבה מאחורי הפתרון ZS300 היא המערכת האקולוגית של התוכנה. ספקי תוכנה שעובדים עם Zebra פיתחו פלטפורמות תוכנה כדי למקסם את הנראות לתנאים ולאזעקות בתהליכי המשלוח והאחסון. באמצעות שימוש בכלים למפתחים של Zebra שעושים שימוש בקבוצה של ממשקי API, וב-Sensor Discovery Service של Android, פתרונות התוכנה שלהם מאפשרים ל-ZS300 להשתלב בצורה חלקה בזרימת העבודה, בתהליכים ובמערכות התיעוד שלך. כל זה נתמך על-ידי Zebra Savanna Cloud שמאחסן את כל הנתונים שנוצרו על-ידי החיישנים.