Medya Kullanım Seçenekleri
Medya Kullanım Seçenekleri

Medya Kullanım Seçenekleri

Zebra, yazıcınızı istediğiniz kullanıma uyacak şekilde değiştirebilmeniz için kolayca eklenebilen medya seçenekleri tasarlamıştır.
Medya kullanım seçenekleri ve erişim parçaları yazıcıya, yazıcının alt kısımda bulunan iki Torx T10 vidası ile sabitlenir. Bir Torx Alyan tipi anahtar verilmiştir.
Medya kullanım seçenekleri yüklendikten sonra yazıcı, tüm donanım değişikliklerini doğrular ve yazıcıyı yeniden başlatma sırasında bu seçenekleri destekleyecek şekilde yapılandırır.
Medya kullanım seçenekleri ile ilgili olarak aşağıdakilere dikkat edin:
  • Bu medya seçeneklerinin, normal çalışma ve temizlik için çıkarılması gerekmez.
    Genel olarak, Medya Kullanım Seçenekleri'ni yalnızca ihtiyaç duyulduğunda (gerekli onarımlar gibi) çıkarın veya değiştirin.
  • ZD Serisi Kesici seçenekleri, tasarımları gereği otomatik olarak temizlenir ve Zebra medyası ve sarf malzemeleri kullanarak iç temizlik gerektirmez.
  • Medya Rulosu Göbek Boyutu Adaptörü eklendiğinde veya değiştirildiğinde yazıcı bunu algılamaz.
İnsan vücudunun yüzeyinde veya diğer yüzeylerde biriken elektrostatik enerjinin boşalması yazıcı kafasına ve bu cihazda kullanılan diğer elektronik bileşenlere hasar verebilir. Yazıcı kafasıyla ya da üst kapağın altındaki devre kartları gibi elektronik bileşenlerle çalışırken statiğe karşı güvenlik prosedürlerine uyun.