Zebra Etiket Yazdırma Çözümü
Zebra Etiket Yazdırma Çözümü

Zebra Etiket Yazdırma Çözümü

Yazıcı, bir yazdırma çözümünün üç parçasından biridir. Yazdırma işlemi için bir yazıcı, uyumlu doğrudan termal medya ve yazıcıya ne yapılacağı ile neyin yazdırılacağını iletecek bir yazılım (sürücü, uygulamalar ya da programlar) gerekir.
İhtiyacınız olan medya; etiket, bilet, fiş kağıdı, yelpaze kıvrımlı kağıt, yazılamaz etiket vb. olabilir.
Yazıcı kurulumu medya yüklenmeden tamamlanamaz. Seçtiğiniz medya ideal olarak hedeflenen işlem için kullanılan medya ile aynı olmalıdır. Seçtiğiniz medya ile başlamak yazılımı kurulumunu ve dağıtımını hızlandırır.
Zebra, ücretsiz etiket ve form tasarım yazılımı ile size etiket tasarımı ve yazdırmasında yardımcı olur. Windows PC işletim sistemleri için ZebraDesigner hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için zebra.com/zebradesigner adresini ziyaret edin.
Zebra; yazıcı ayarlarını yapılandırmak, etiket ve fatura yazdırmak, yazıcı durumunu görmek, grafik ve yazı tiplerini içe aktarmak, programlama komutları göndermek, ürün yazılımını güncellemek ve dosya indirmek için ücretsiz yazılım uygulamaları ve sürücülerinden oluşan eksiksiz bir paket sunar. Daha fazla bilgi için zebra.com/linkos adresini ziyaret edin.
Zebra web sitesinde yer alan zebra.com/supplies adresindeki bilgilerden faydalanın veya kullanımınıza uygun medyayı belirlemek için yetkili satıcınızla iletişime geçin.