ZBI 2.0 - Zebra Basic Interpreter
ZBI 2.0 - Zebra Basic Interpreter

ZBI 2.0 - Zebra Basic Interpreter

ZBI 2.0 programlama diliyle yazıcınızı kişiselleştirip iyileştirin. ZBI 2.0 sayesinde Zebra yazıcılar PC veya ağ bağlantısı olmadan uygulamaları çalıştırabilir ve tartı, tarayıcı ve diğer çevre birimlerinden girdi alabilir.
ZBI 2.0, ZPL yazıcı komut diliyle çalışır, böylece yazıcılar ZPL olmayan veri akışlarını anlayabilir ve bunları etiketlere dönüştürebilir. Bu da Zebra yazıcının yazıcıya gönderilen girdilerden ve ZPL olmayan etiket formatları, sensörleri, klavyeleri ve çevre birimlerinden barkodlar ve metinler oluşturabileceği anlamına gelir. Yazıcılar, yazdırılan etiketlerde kullanılmak üzere bilgi almak için bilgisayar tabanlı veritabanı uygulamalarıyla etkileşim kurmak üzere de programlanabilir.
ZBI 2.0'ı yazıcınızda etkinleştirmek için ZBI 2.0 Anahtar Kiti siparişi verin veya zebra.com/software adresinden bir ZBI 2.0 anahtarı satın alın.
Anahtar satın aldıysanız anahtarı uygulamak için ZDownloader yardımcı programını kullanın. ZDownloader'ı Zebra web sitesindeki zebra.com/support adresinden indirebilirsiniz.
ZBI 2.0 uygulamalarını oluşturmak, test etmek ve dağıtmak için kullanabileceğiniz kullanımı kolay bir ZBI Geliştirici programlama yardımcı programı Zebra web sitesindeki zebra.com/support adresinden indirilebilir.