Yazdırmak İçin Nelere İhtiyaç Duyarsınız
Yazdırmak İçin Nelere İhtiyaç Duyarsınız

Yazdırmak İçin Nelere İhtiyaç Duyarsınız

Yazıcınız, yazdırma çözümünüzün üç parçasından biridir. Yazdırmak için ayrıca yazdırma medyasına ve yazılıma ihtiyacınız olacaktır.
Yazıcı bağımsız modda çalışabilir. Yazdırmak için diğer cihazlara veya sistemlere bağlı olması gerekmez.
Yazdırmak İçin İhtiyaç Duyacağınız Sarf Malzemeleri, Sürücüler ve Uygulamalar
Uyumlu medya
Bu yazıcı ile termal aktarım medyası veya doğrudan termal medya ile birlikte termal aktarım şerit rulolarını kullanabilirsiniz.
Medya, yazdırma ihtiyaçlarınıza bağlı olarak etiket, bilet, fiş kağıdı, yelpaze kıvrımlı kağıt, yazılamaz etiket vb. olabilir.
Özel kullanım durumlarınız için medyayı belirlemek ve tedarik etmek için zebra.com/supplies adresinden veya satıcınızdan gelen bilgileri kullanın
Yazılım
  • Yazıcı sürücüleri
  • Yazıcı programlama yardımcı programları
  • Uygulamalar (etiket tasarımı gibi)
Zebra; yazıcı ayarlarını yapılandırmak, etiket ve fatura yazdırmak, yazıcı durumunu görmek, grafik ve yazı tiplerini içe aktarmak, programlama komutları göndermek, ürün yazılımını güncellemek ve dosya indirmek için ücretsiz Link-OS yazılım uygulamaları ve sürücülerinden oluşan eksiksiz bir paket sunar.
Yazıcınızı ve yazdırma işlerinizi bilgisayar veya dizüstü bilgisayar gibi merkezi bir cihazdan yapılandırmak ve yönetmek için bu sürücüleri ve uygulamaları kullanın.
Sürücüleri yükleme hakkında bilgi için bkz. Windows Yazıcı Sürücülerini Yükleme.
Basit etiketler ve formlar tasarlamak için Windows bilgisayar işletim sistemleri için ücretsiz bir uygulama olan ZebraDesigner'ı kullanabilirsiniz. ZebraDesigner'ı, zebra.com/zebradesigner adresinden indirebilirsiniz.