Yazdırma Modları
Yazdırma Modları

Yazdırma Modları

ZD200 Serisi yazıcınız çeşitli modları ve medya yapılandırmalarını destekler.
Mod
Açıklama
Doğrudan Termal yazdırma
Yazdırmak için ısıya duyarlı medya kullanır. (Bu modu ayarlarken, bu yazdırma modunu destekleyen medya kullanın. Bkz. Termal Medya Türlerini Belirleme.)
Termal Aktarım yazdırma
Yazdırmak için şerit rulolar gerektirir. Yazdırma sırasında, şeritten medyaya ısı ve basınç aktarım mürekkebi. (Bu modu ayarlarken, bu yazdırma modunu destekleyen medya kullanın. Bkz. Termal Medya Türlerini Belirleme.)
Standart yırtma modu
Yazıcı yazdırdıktan sonra her etiketi yırtmanıza veya bir etiket dizisini toplu olarak yazdırıp yırtmanıza olanak tanır.
Etiket dağıtma modu
Yazıcınızda isteğe bağlı olarak fabrikada takılan etiket dağıtıcı varsa dağıtıcı, yazdırma sırasında etiketteki destek malzemesini soyabilir ve ardından bir sonraki etiketi yazdırabilir.
Medya kesme modu
Yazıcınızda fabrikada takılan isteğe bağlı medya kesici varsa yazıcı; etiketler, makbuz kağıdı veya etiket bloku arasındaki etiket astarını kesebilir.
Bağımsız çalışma
Yazıcı, başka bir cihaza (bilgisayar gibi) doğrudan bağlanmadan otomatik çalışan bir etiket formatı veya formu (programlama tabanlı) yazdırabilir.
Paylaşılan ağda yazdırma modu
Fabrikada kurulan Ethernet (LAN) ve WiFi arabirim seçenekleriyle yapılandırılmış yazıcılar dahili bir yazdırma sunucusu içerir.