Zebra Etiket Yazdırma Çözümü
Zebra Etiket Yazdırma Çözümü
View content for :
Product:

Zebra Etiket Yazdırma Çözümü

Geniş Zebra yazıcı özellikleri ve kaynakları seti, bağlı olmayan veya daha büyük bir yazdırma sisteminin parçası olarak yazdırma olanağı sağlar.
Yazıcı, bir yazdırma çözümünün üç parçasından biridir. Yazdırmak için Zebra yazıcınıza, uyumlu etiketlere (ve termal aktarım etiketleriyle kullanılıyorsa şeride) ve yazıcıya ne yapması ve ne yazdırması gerektiğini bildirmek için yazılıma (sürücü, mobil uygulamalar, programlama vb.) ihtiyacınız vardır.
Zebra'nın serbest etiket ve form tasarım yazılımı ZebraDesigner'ı kullanarak profesyonel görünümlü etiket tasarımları yapın ve yazdırın.
Zebra, tam kapsamlı ücretsiz bir Link-OS yazılımı paketi sunar: Mobil ve kişisel bilgisayar uygulamaları, sürücüler, kurulum yardımcı programları, yazdırmayı izleme ve kontrol etme, grafikleri ve yazı tiplerini içe aktarma, programlama komutları gönderme, ürün yazılımını güncelleme ve dosya indirme. Link-OS paketi, Link-OS Virtual Devices (Sanal Cihazlar) aracılığıyla diğer çeşitli yazıcı kontrol dilleri için emülasyon özelliğine sahiptir ve ücretsiz bir PDF Doğrudan emülasyon uygulaması içerir.
Yazıcı, Renkli Dokunmatik Ekranı kullanarak diğer cihazlara veya sistemlere bağlanmadan birden çok depolanan yazdırma işi gerçekleştirebilir.
Zebra web sitesi ya da bayiniz istediğiniz kullanım için medya seçmenizde yardımcı olacaktır.