Yakın Alan İletişimi (NFC)
Yakın Alan İletişimi (NFC)

Yakın Alan İletişimi (NFC)

Yazıcı, Android Standart Etiket formatıyla uyumlu pasif bir NFC etiketini destekler. NFC etiketi fabrikadan programlanmıştır ve bir tabletin, akıllı telefonun veya mobil bilgisayarın yazıcıyla bir Bluetooth bağlantısı üzerinden (kullanılan güvenlik profilinin sınırları dahilinde) otomatik olarak eşleşmesini sağlamak için Bluetooth eşleşmesini destekler.
NFC etiketi ayrıca, Zebra veya üçüncü bir taraf tarafından geliştirilen bir uygulamanın NFC özellikli bir akıllı telefon, tablet veya mobil bilgisayardan başlatıldığı uygulama başlatma özelliğini de destekler. Benzer şekilde, NFC etiketi bir tablet, akıllı telefon veya mobil bilgisayar aracılığıyla bir web destek sayfasından başlatmayı sağlar. Bkz. Yakın Alan İletişimi (NFC) Kullanımı.
NFC etkin bir mobil cihazda Zebra Print Touch simgesine dokunarak yazıcıya özel bilgilere anında erişim sağlayabilirsiniz. NFC ve Zebra ürünleri hakkında daha fazla bilgi için zebra.com/nfc adresine gidin. NFC üzerinden Bluetooth eşleme uygulamaları da kullanılabilir. Daha fazla bilgi için bkz. Link-OS Multiplatform SDK.