Підключення принтера до безпровідної мережі
Підключення принтера до безпровідної мережі
View content for :
Product:

Підключення принтера до безпровідної мережі

Щоб використовувати додатковий безпровідний сервер друку принтера, потрібно налаштувати зв’язок принтера з безпровідною локальною мережею (WLAN) через безпровідний сервер друку.
Додаткову інформацію про сервери друку Zebra дивіться в посібнику користувача з проводового та безпровідного сервера друку ZebraNet. Завантажити останню версію цього посібника можна на zebra.com/manuals.
 1. Установіть драйвери відповідно до вказівок у Установлення драйверів і підключення до комп’ютера з ОС Windows.
 2. За потреби вкажіть значення ESSID відповідно до значення, використовуваного безпровідним маршрутизатором. Дізнайтеся значення ESSID в адміністратора мережі. Див. ESSID (ESSID > Зв’язок > Мережі > ESSID), щоб дізнатися способи зміни значення.
 3. За потреби налаштуйте наведені нижче параметри принтера. Зверніться до адміністратора мережі, щоб отримати правильні значення для вашої мережі.
  • Gateway (Шлюз) — укажіть правильне значення шлюзу LAN.
  • Subnet (Підмережа) — укажіть правильне значення підмережі LAN.
 4. Скиньте налаштування мережі (див. Reset Network (Зв’язок > Мережі > Скинути налаштування мережі)), щоб зміни в налаштуваннях набули чинності.
 5. Якщо попри це принтер не підключається, установіть статичну IP-адресу, налаштувавши наведені нижче додаткові параметри, а потім знову скиньте налаштування мережі. Зверніться до адміністратора мережі, щоб отримати правильні значення для вашої мережі.
  • IP Protocol (IP-протокол) — змініть значення з ALL (Усі) на PERMANENT (Постійно).
  • IP Address (IP-адреса) — призначте принтеру унікальну IP-адресу.