Очищення друкувальної головки й опорного валика
Очищення друкувальної головки й опорного валика
View content for :
Product:

Очищення друкувальної головки й опорного валика

Нестабільна якість друку, наприклад пропуски в штрих-коді або на графічному зображенні, може свідчити про забруднення друкувальної головки. Рекомендований графік чищення див. у Table 1.
Під час очищення опорного валика на принтері з вузлом відшарування вузол відшарування має бути закритим, щоб зменшити ризик згинання планки відривання / відшарування.
Перш ніж торкатися вузла друкувальної головки, зніміть накопичений статичний електричний заряд, торкнувшись металевого каркаса принтера або скориставшись антистатичним браслетом і килимком.
 1. Відкрийте кришку відсіку для носія.
  Відкрийте кришку відсіку для носія на принтері з функцією відривання
 2. Відкрийте вузол друкувальної головки.
  Коли важіль друкувальної головки повертається вгору, вузол друкувальної головки також повертається вгору.
 3. Зніміть стрічку (якщо вона використовується) і носій.
 4. За допомогою ватної палички з комплекту профілактичного обслуговування Zebra протріть вузол друкувальної головки вздовж коричневої смуги від краю до краю. Замість ватної палички з комплекту профілактичного обслуговування можна використовувати чисту ватну паличку, змочену в розчині ізопропілового спирту 99,7 %. Дочекайтеся, поки розчинник випарується.
  Друкувальна головка може бути гарячою, що може призвести до серйозних опіків. Зачекайте, доки друкувальна головка охолоне.
 5. Обертаючи вручну опорний валик, ретельно очистьте його ватною паличкою. Дочекайтеся, поки розчинник випарується.
 6. Установіть стрічку (якщо вона використовується) і носій. Указівки див. у Завантаження стрічки або Завантаження носія.
 7. Закрийте вузол друкувальної головки.
 8. Закрийте кришку відсіку для носія.
  Закрийте кришку відсіку для носія на принтері з функцією відривання
 9. Натисніть кнопку
  PAUSE
  (Пауза), щоб вийти з режиму паузи та ввімкнути друк.
  Принтер може виконувати калібрування або подавання етикетки залежно від налаштувань.
  Якщо після виконання цієї процедури якість друку не поліпшується, очистьте друкувальну головку за допомогою очищувальної плівки Save-a-Printhead. Цей матеріал зі спеціальним покриттям видаляє забруднення, не пошкоджуючи друкувальну головку. Щоб отримати додаткову інформацію, зверніться до авторизованого торгового посередника Zebra.