Підготовка до роботи
Підготовка до роботи

Підготовка до роботи

Датчик ZS300 – це бездротовий пристрій із підтримкою Bluetooth, призначений для спостереження за чутливими до температури продуктами під час транспортування та зберігання. Завдяки компактному розміру ZS300 можна легко розміщувати всередині різноманітних упаковок, контейнерів і обладнання, де він відстежуватиме температуру відповідно до параметрів, які можна налаштувати з урахуванням конкретних потреб.
Датчик ZS300 записує температуру навколишнього середовища через регулярні інтервали та зберігає інформацію в пам’яті. Датчик ZS300 призначений для багаторазового використання протягом 12-місячного періоду роботи батареї, проте він також придатний для одноразового використання. Батарея в датчику є незмінною. Поєднуючи датчик зі спеціально розробленими допоміжними виробами, користувачі можуть створювати гнучкі рішення для моніторингу температури, адаптовані до різних сценаріїв застосування в будь-якому масштабі – від малого до дуже великого. За допомогою таких рішень можна в бездротовому режимі контролювати критично важливі температурні параметри без відкриття контейнерів.
Датчик працює в поєднанні з мостом ZB200, який зазвичай розміщується в центральній частині складу чи відвантажувального майданчика. Міст автоматично збирає дані через Bluetooth, коли виявляє датчики в радіусі дії бездротового зв’язку. Потім дані завантажуються до хмарного сховища Zebra Savanna Cloud, де їх можна переглядати й аналізувати в режимі онлайн (наприклад, для визначення температури, місця розташування та інших важливих подій).
Крім того, після розгортання сервісу виявлення датчиків Sensor Discovery Service для Android (ZSFinder) у ролі мобільного моста для завантаження даних до хмари Zebra Savanna Cloud може виступати мобільний пристрій. Незалежно від того, як завантажуються дані – через міст або мобільний пристрій, таке рішення забезпечує сигналізацію про будь-яке відхилення температури майже в реальному часі.
Фундаментом рішення ZS300 є екосистема відповідного програмного забезпечення. Постачальники програмного забезпечення, які співпрацюють із компанією Zebra, розробили програмні платформи для максимально ефективного контролю умов і сигналізації під час доставки та зберігання продукції. Завдяки інструментарію Zebra Developer Tools, що застосовує набір API, і сервісу виявлення датчиків Sensor Discovery Service для Android ці програмні рішення дозволяють безперешкодно інтегрувати ZS300 у робочі процеси, процедури та системи реєстрації. Усі ці компоненти поєднуються з хмарною платформою Zebra Savanna Cloud, яка забезпечує зберігання всіх даних, що генеруються датчиками.