Режими роботи
Режими роботи

Режими роботи

Датчик ZS300 має три режими роботи, які оптимізують ресурс батареї та забезпечують безперервне збирання й передавання даних за різних умов навколишнього середовища. Ці режими активуються автоматично й не потребують ручного втручання.
  • Стандартний режим. Використовується за температури середовища від кімнатної до холодної. У цьому режимі датчик вимірює температуру згідно з налаштуваннями, транслює пакети даних (включно із сигналами) через канал Bluetooth Low Energy і передає журнали даних через міст або сервіс Sensor Discovery Service до місця призначення.
  • Холодний режим 1. Використовується в нижчому діапазоні температур. У цьому режимі датчик вимірює температуру згідно з налаштуваннями, транслює пакети даних (включно із сигналами) через канал Bluetooth Low Energy і передає журнали даних через міст або сервіс Sensor Discovery Service до місця призначення з меншою частотою, щоб зберегти заряд батареї. Після нагрівання протягом 30 хвилин датчик повертається в стандартний режим.
  • Холодний режим 2. Використовується в іще нижчому діапазоні температур. У цьому режимі датчик вимірює температуру згідно з налаштуваннями й транслює пакети даних (включно із сигналами) через канал Bluetooth Low Energy. Після нагрівання протягом 30 хвилин датчик повертається в холодний режим 1.
Додаткові відомості про режими роботи доступні за запитом.