ZBI 2.0 — Zebra Basic Interpreter
ZBI 2.0 — Zebra Basic Interpreter

ZBI 2.0 — Zebra Basic Interpreter

Dostosowywanie i rozszerzanie możliwości drukarki dzięki opcjonalnemu językowi programowania ZBI 2.0, który umożliwia drukarkom Zebra uruchamianie aplikacji oraz przyjmowanie danych z wag, skanerów i innych urządzeń peryferyjnych — bez połączenia z komputerem lub siecią.
Program ZBI 2.0 współpracuje z językiem poleceń drukarki ZPL, dzięki czemu drukarki mogą zrozumieć strumienie danych inne niż ZPL i konwertować je na etykiety. Oznacza to, że drukarka Zebra może tworzyć kody kreskowe i tekst na podstawie odebranych danych, formatów etykiet innych niż ZPL, czujników, klawiatur i urządzeń peryferyjnych. Drukarki można również zaprogramować do współpracy z komputerowymi aplikacjami bazodanowymi w celu pobierania informacji, które będą używane na drukowanych etykietach.
ZBI 2.0 można uruchomić przez zamówienie klucza ZBI 2.0 lub zakupienie klucza w sklepie ZBI 2.0 na stronie zebrasoftware.com.
Użyj narzędzia ZDownloader, aby zastosować klucz. Program ZDownloader jest dostępny na stronie internetowej firmy Zebra pod adresem zebra.com.
Intuicyjne narzędzie programistyczne ZBI-Developer umożliwiające tworzenie, testowanie i dystrybucję aplikacji ZBI 2.0 jest dostępne w witrynie Zebra zebra.com.