ZBI 2.0 — Zebra Basic Interpreter
ZBI 2.0 — Zebra Basic Interpreter

ZBI 2.0 — Zebra Basic Interpreter

Dostosowywanie i rozszerzanie możliwości drukarki dzięki opcjonalnemu językowi programowania ZBI 2.0, który umożliwia drukarkom Zebra uruchamianie aplikacji oraz przyjmowanie danych z wag, skanerów i innych urządzeń peryferyjnych — bez połączenia z komputerem lub siecią.
Program ZBI 2.0 współpracuje z językiem poleceń drukarki ZPL, dzięki czemu drukarki mogą zrozumieć strumienie danych inne niż ZPL i konwertować je na etykiety. Oznacza to, że drukarka Zebra może tworzyć kody kreskowe i tekst na podstawie odebranych danych, formatów etykiet innych niż ZPL, czujników, klawiatur i urządzeń peryferyjnych. Drukarki można również zaprogramować do współpracy z komputerowymi aplikacjami bazodanowymi w celu pobierania informacji, które będą używane na drukowanych etykietach.
ZBI 2.0 można uruchomić przez zamówienie klucza ZBI 2.0 lub zakupienie klucza w sklepie ZBI 2.0 na stronie zebrasoftware.com.
Użyj narzędzia ZDownloader, aby zastosować klucz. Program ZDownloader jest dostępny na płycie CD użytkownika lub na stronie internetowej firmy Zebra pod adresem zebra.com.
Intuicyjne narzędzie programistyczne ZBI-Developer umożliwiające tworzenie, testowanie i dystrybucję aplikacji ZBI 2.0 jest dostępne na płycie CD użytkownika lub w witrynie Zebra zebra.com.