Вибір місця для принтера
Вибір місця для принтера
View content for :
Product:

Вибір місця для принтера

Виберіть місце для принтера, яке відповідає таким умовам:
  • Поверхня. Поверхня, на якій буде розташовано принтер, має бути твердою, рівною, достатнього розміру й міцності, щоб утримувати принтер.
  • Простір. У місці, де буде розміщено принтер, має бути достатньо простору для вентиляції та доступу до компонентів і роз’ємів принтера. Для забезпечення належної вентиляції та охолодження залиште вільний простір з усіх боків принтера.
    Не розташовуйте підкладки або амортизаційний матеріал ззаду або знизу принтера, оскільки це обмежує потік повітря й може призвести до перегріву принтера.
  • Живлення. Принтер має стояти недалеко від найближчої розетки з відповідними параметрами, до якої можна легко отримати доступ.
  • Інтерфейси зв’язку. Принтер має перебувати в зоні дії радіосигналу WLAN (якщо застосовується) або в межах прийнятного діапазону для інших з’єднувачів, щоб можна було отримати доступ до джерела даних (зазвичай комп’ютера). Докладніше про максимальну довжину та конфігурацію кабелю див. у Характеристики інтерфейсу зв’язку.
  • Умови роботи. Принтер призначено для функціонування за різних умов навколишнього середовища та електропостачання, зокрема на підлозі складу або заводу. У таблиці нижче вказано робочі умови для принтера, тобто температуру й відносну вологість.
Робоча температура та вологість
Режим
Температура
Відносна вологість
Термоперенесення
5–40 °C (40–104 °F)
20–85 % без конденсації
Прямий термодрук
0–40 °C (32°–104 °F).