t-zt4x1-cleaning-the-printhead-and-platen-roller
Очищення друкувальної головки й опорного валика

Очищення друкувальної головки й опорного валика

Нестабільна якість друку, наприклад пропуски в штрих-коді або на графічному зображенні, може свідчити про забруднення друкувальної головки. Рекомендований графік чищення див. у Графік і процедури очищення.
Живлення принтера під час роботи поблизу відкритої друкувальної головки вимикати не обов’язково, але Zebra рекомендує вживати цього запобіжного заходу.
Якщо вимкнути живлення, усі тимчасові налаштування, як-от формати етикеток, буде втрачено, і вам доведеться перезавантажити їх перед відновленням друку.
Перш ніж торкатися вузла друкувальної головки, зніміть накопичений статичний електричний заряд, торкнувшись металевого каркаса принтера або скориставшись антистатичним браслетом і килимком.
 1. Підніміть кришку відсіку для носія.
  ГАРЯЧА ПОВЕРХНЯ.
  Друкувальна головка може бути гарячою, що може призвести до серйозних опіків. Зачекайте, доки друкувальна головка охолоне.
 2. Відкрийте вузол друкувальної головки, повертаючи важіль відкриття друкувальної головки вгору.
 3. Зніміть стрічку (якщо вона використовується) і носій.
 4. За допомогою ватної палички з комплекту профілактичного обслуговування Zebra протріть вузол друкувальної головки вздовж коричневої смуги від краю до краю. Замість ватної палички з комплекту профілактичного обслуговування можна використовувати чисту ватну паличку, змочену в розчині ізопропілового спирту 99,7 %. Дочекайтеся, поки розчинник випарується.
 5. Обертаючи вручну опорний валик, ретельно очистьте його ватною паличкою. Дочекайтеся, поки розчинник випарується.
 6. Установіть стрічку (якщо вона використовується) і носій. Указівки див. у Завантаження стрічки або Завантаження носія.
 7. Поверніть важіль відкривання друкувальної головки вниз до фіксації.
 8. Закрийте кришку відсіку для носія.
  Принтер готовий до роботи.
 9. Натисніть кнопку
  PAUSE
  (Пауза), щоб вийти з режиму паузи та ввімкнути друк.
  Принтер може виконувати калібрування або подавання етикетки залежно від налаштувань.
Якщо після виконання цієї процедури якість друку не поліпшується, очистьте друкувальну головку за допомогою очищувальної плівки Save-a-Printhead. Цей матеріал зі спеціальним покриттям видаляє забруднення, не пошкоджуючи друкувальну головку.
Щоб отримати додаткову інформацію, зверніться до авторизованого торгового посередника Zebra.