t-zt4x1-loading-the-ribbon
Завантаження стрічки

Завантаження стрічки

Живлення принтера під час роботи поблизу відкритої друкувальної головки вимикати не обов’язково, але Zebra рекомендує вживати цього запобіжного заходу. Якщо вимкнути живлення, усі тимчасові налаштування, як-от формати етикеток, буде втрачено, і вам доведеться перезавантажити їх перед відновленням друку.
Використовуйте стрічку, ширшу за носій, щоб захистити друкувальну головку від зношування. Для використання на стандартному принтері стрічка повинна мати зовнішнє покриття. Для отримання докладніших відомостей див. Яку стрічку можна використовувати?.
 1. Підніміть кришку відсіку для носія.
  ГАРЯЧА ПОВЕРХНЯ.
  Друкувальна головка може бути гарячою, що може призвести до серйозних опіків. Зачекайте, доки друкувальна головка охолоне.
 2. Відкрийте вузол друкувальної головки, повертаючи важіль відкриття друкувальної головки вгору.
 3. Надіньте рулон носія на шпиндель подавання стрічки, щоб її вільний кінець розкручувався, як показано нижче. Вдавіть рулон назад до упору.
 4. Протягніть стрічку під вузлом друкувальної головки й навколо її лівого боку, як показано нижче.
 5. Просунувши стрічку якомога далі під вузлом друкувальної головки, намотайте її навколо шпинделя приймання стрічки. Проверніть шпиндель кілька разів у напрямку, як показано нижче, щоб натягнути та вирівняти стрічку.
 6. Носій уже завантажено в принтер?
  Якщо…
  Тоді…
  Ні
  Завантажте носій у принтер. (Див. Завантаження носія.)
  Так
  1. Поверніть важіль відкривання друкувальної головки вниз до фіксації.
  2. Закрийте кришку відсіку для носія.
  3. Натисніть кнопку
   PAUSE
   (Пауза), щоб вийти з режиму паузи та ввімкнути друк.