Printer Info (Yazıcı Bilgileri)
Printer Info (Yazıcı Bilgileri)

Printer Info (Yazıcı Bilgileri)

İsteğe bağlı Renkli Dokunmatik Ekran arabirimine sahip yazıcılar aşağıdaki özellikleri içerir:
  • Yazıcının Standart Arabirim kontrolleri ve durum göstergeleri, yazıcıyı çeşitli modlarda yerleştirmeniz, yazıcı durumunu tanımanız ve yazıcıyı çalıştırmanız için bir yol sağlar.
  • Etkileşimli Renkli Dokunmatik Ekran, aşağıdaki öğelere erişim ile giriş ekranının normal çalışma durumunu gösterir:
    • Print Status and Printer Info (Yazdırma Durumu ve Yazıcı Bilgileri) — Yazıcı hakkında bilgi sağlar.
    • Menu (Menü) — Ayarları belirlemek ve değiştirmek ve yazdırma işlemlerini ve dosya aktarımlarını kontrol etmek için menüde gezinmenizi sağlar.
    • Wizards (Sihirbazlar) — İstemlerden geçerek yazıcı ayarlarını değiştirmek için bunları kullanın. Bkz. Yazıcı Sihirbazları.
    • Shortcuts (Kısayollar) — En son menü öğelerine hızlı bir şekilde erişmenizi ve favorilerinizi kaydetmek için bunları kullanın. Sık kullanılanlar listenize kaydetmek için menü öğesinin yanındaki karartılmış kalp simgesine dokunun. Sık kullanılanlardaki öğeler, kaydedildikleri sırayla gösterilir.
Renkli Dokunmatik Ekran, uyarıları ve hata mesajlarını görüntüler. Giriş Ekranı arka plan rengi sarı veya kırmızıysa yazıcı bir uyarı veya hata durumundadır. Daha fazla bilgi için bkz. Uyarıları ve Hataları Çözme.
Renkli Dokunmatik Ekran, mobil cihazları kullanarak erişebileceğiniz çevrimiçi talimatlara ve nasıl yapılır videolarına hızlı bir bağlantı da gösterir. Ayrıca yerleşik yardıma erişim sağlar.