Технічні характеристики шнура живлення
Технічні характеристики шнура живлення

Технічні характеристики шнура живлення

Залежно від способу замовлення принтера шнур живлення може постачатися або не постачатися в комплекті. Якщо шнур не постачається в комплекті або шнур із комплекту не відповідає вимогам клієнта, перегляньте наведену нижче інформацію.
Для дотримання безпеки персоналу й обладнання завжди використовуйте трижильний шнур живлення, дозволений у регіоні або країні, у якій потрібно встановити пристрій. У цьому шнурі має використовуватися розетка з’єднувача за стандартом IEC 320 і відповідний характерний для регіону трижильний заземлений штепсель.
Технічні характеристики шнура живлення
1
Штепсель шнура живлення змінного струму для вашої країни має містити сертифікаційну позначку принаймні однієї з відомих міжнародних організацій із дотримання стандартів безпеки (див. Figure 2). Заземлення на масу (землю) має бути під’єднано для гарантованої безпечної роботи та зменшення електромагнітних перешкод.
2
Трижильний кабель HAR або інший кабель, дозволений у вашій країні.
3
З’єднувач за стандартом IEC 320 має містити сертифікаційну позначку принаймні однієї з відомих міжнародних організацій із дотримання стандартів безпеки (див. Figure 2).
4
Довжина ≤ 3 м (9,8 фута). Номінальні характеристики: 10 А, 250 В змінного струму.
Сертифікаційні символи міжнародних організацій із дотримання стандартів безпеки